7/05/2017

Organik Kişisel Bakım Ürünleri indirimleri

Temmuz ayı muhteşem başladı benim için. Her yerde indirim haberleri alıyorum. Özellikle benim gibi Organik Kişisel Bakım Ürünleri indirimli kullanmayı seviyorsanız eğer Ayışığı Organik sitesi harika indirim duyuruları yapmaya başladı. Bir de sürprizim olsun sizlere bana iletişim formumdan ulaşırsanız eğer tüm indirimlere ek %5 indirim kodunuzu size göndereceğim. Hadi sizlerle hangi markada ne kadarlık bir indirim yapılmış kısaca bakalım.

organik-kisisel-bakim-urunleri-indirimleri


Organik Kişisel Bakım Ürünleri İndirimleri
Organique Markası

Organique kişisel bakım markasının muhteşem ürünleri var. Her türlü cilt sorununa çözüm yaratabilecek kadar geniş yelpazede çeşitleri var. Tüm ürünleri Silikon, paraben, etanolamin, PEG, sülfat, formaldehit, vazelin, SLES, SLS, ALS, paraben veya türevlerini içermemekte. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor tüm ürünleri.
Tam %30 indirim var Tüm Temmuz ayı boyunca, tüm ürünlerinde.

organik-kisisel-bakim-urunleri-indirimleri


ECO Cosmetics

Markanın vegan, Ecocert sertifikalı bebek, çocuk ürünleri, güneş ürünleri var. İçeriği temiz Temmuz ayı boyunca tüm ürünleri %25 İndirimli.

Miss W Organik Kozmetik

Rengarenk Organik kozmetik ürünleri, Qualité France Organik Sertifikalı, Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir, Cosmebio Organik Sertifikalı. Tüm ürünleri temmuz ayı boyunca %25 İndirimli.

organik-kisisel-bakim-urunleri-indirimleriAbsolution Organik Kişisel Bakım Ürünleri

High End tabir edebileceğim bir marka. Paraben, PEG, Fitalat, Parfüm ve Suni renklendirici içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor asla. Tüm ürünleri temmuz ayı boyunca %25 İndirimli.

ORGANYC Hijyenik Ürünleri

Benim uzun zamandır kullandığım önümüzdeki hafta bloğumda olacak kadın hijyeninin rakipsiz markası Organyc %100 pamuk içerikli ürünleri %11 İndirimde satılıcak.

organik-kisisel-bakim-urunleri-indirimleri


Sonett Organik temizlik ürünleri

İçeriğinde zararlı kimyasallar içermeyen markanın temizlik ürünlerinde aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. %11 İndirim yapılmış.

Match Konjac Sünger

Geçtiğimiz hafta incelemesini yayınladığım markanın Konjac sünger tüm ürünlerinde %50 İndirim var.

organik-kisisel-bakim-urunleri-indirimleri


Match İpek Yüz Maskeleri

İpek yüz maskeleri kategorisinde olan markanın tüm ürünleri %30 İndirimli. Göz maskesini şu anda deniyorum önümüzdeki hafta blogumda olacak.

Ayrıca 75TL üzeri Almawin-Klar Temizlik ürünleri alışverişinizde 9.90TL değerindeki leke çıkarıcı sabun hediyesi var.

200TL üzeri tüm alışverişlerinizde benimde severek kullandığım Bioplante Tam Boy El Kremi hediye ediliyor.

Ayışığı Organik sitesinin Tester dostu olduğunu her zaman söylüyorum. Tüm alışverişlerinizde hem tam boy hem de deneme boy birçok markanın ürünlerini siparişleriniz de gönderiyorlar.

Sizlerde Organik Kişisel Bakım Ürünleri İndirimleri takip ederek hem cildinize dost hemde bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmak istiyorsanız Ayışığı Organik sitesinden tüm merak ettiğiniz ürünleri alabilirsiniz. Yukarıdaki özel indirim kodum için bana ulaşmayı unutmayın.
sevgilerrr.

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...