5/30/2017

SODASAN ORGANİK ÇAMAŞIR YUMUŞATICI

Çamaşır yıkarken yumuşatıcı seçimi özellikle benim gibi hassas ciltlerde çok önemli. Koku hassasiyetiniz varsa eğer keskin kokuya sahip çamaşır yıkama ürünleri giysilerin alerji yapmasına hapşırık krizlerine girmenize sebep oluyor. SODASAN ORGANİK ÇAMAŞIR YUMUŞATICI - Aloe Veralı çeşidi hem cildimde reaksiyon yapmaması, hem yumuşacık çamaşırlarımı yapması hem de anne onayından geçmesiyle severek kullandığımız yumuşatıcımız oldu.

sodasan-organik-camasir-yumusatici


SODASAN ORGANİK ÇAMAŞIR YUMUŞATICI - Aloe Veralı 750ML


Boyut olarak küçük gelebilir birçoğunuza, ancak minimum kullanım ile maksimum fayda sağlıyor. Vegan hayvansal hammadde içermemesi, koruyucu renklendirici içermemesi, Enzim ve GDO(GMO) barındırmamasıyla bebek çocuk kıyafetlerinde dahi rahatlıkla kullanılabiliyor.

sodasan-organik-camasir-yumusatici


Biz 1 kapak kullanıyoruz tek yıkama için. Aloe vera içeriğiyle çamaşırlarımız yumuşacık oluyor. Eğer ama çamaşırlarım sürekli koksun diye düşünüyorsanız koku olmuyor asla yıkandıktan sonra. Sadece temizlik ve yumuşatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Zaten benim gibi hassas bünyelerde, çocuk ve bebek kıyafetlerini yıkarken yapay koku bırakması alerjik reaksiyona sebep olabilir unutmayın.

sodasan-organik-camasir-yumusatici


Çamaşırların üzerinde kalıntı bırakmıyor, klasik içeriği zehirlerle dolu yumuşatıcılar gibi yumuşacık yapıyor. Farkı yukarıda da dediğim gibi içeriğinin tamamen bitkisel çamaşır yumuşatıcı olması. Doğal ve organik içeriği ECOCERT ve ECOGARANTIE tarafından sertifikalandırılmış bir marka.

SODASAN ORGANİK ÇAMAŞIR YUMUŞATICI ayışığı organik sitesinde organik temizlik ürünleri kategorisinde 18TL satılıyor. Hijyen kadar içeriğe dikkat ediyorsanız denemenizi tavsiye ederim.
Sevgilerrr...

3 yorum:

  1. çok güzelmiş bunlardan almalıyım ben de kimyasal sevmiyorum :(

    YanıtlaSil
  2. fiyatı oldukça uygun organik ürün olmasına rağmen :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...