4/26/2017

Ossion Spa Okaliptüs Özlü Yüz Scrup

Okaliptüs kokusunu sever misiniz? Ben çok severim. Cilt bakımında kullanımına hiç rastlamamıştım. Ta ki Ossion Spa Okaliptüs Özlü Yüz Scrup görene kadar. İçerisinde minik okaliptüs tanecikleri olan mikro minik peeling işlevini gören kremsi bir scrup. Hassas cildim olduğunu biliyorsunuz. Buna rağmen o kokusu ve yapısıyla pamuk gibi cildim olmasına yardımcı olan yeni peelingimi bir aydır kullandıktan sonra artık yazmak istedim.

ossion-spa-okaliptus-ozlu-yuz-scrup
Ossion Spa Okaliptüs Özlü Yüz Scrup


İçeriğinde minik E vitamini kapsülleri var. Bu kapsüller cilt üzerinde patlıyor ve nem veriyor. Mentol parçacıkları cildin üzerindeki bütün porları temizliyor, gözenekleri açıyor. A, B, F vitaminleri ile cilde bakım yapıyor. Kan dolaşımını hızlandırarak cilde bakımını yapıyor. Hem kuru hem ıslak cilde uygulanabiliyor.

ossion-spa-okaliptus-ozlu-yuz-scrup

ossion-spa-okaliptus-ozlu-yuz-scrupGelelim benim deneyimime, kapağı açtığınız baskın bir okaliptüs kokusu alıyorsunuz. Yapısında minik yumuşak mavi tanecikler var. Kremsi yapısını elinize aldığınızda hafif mikro tanecikleri hissediyorsunuz. Islak cildime uyguladığımda istediğim gibi peeling etkisini göremedim sanki. Ama kuru cildime sürdüğümde sanki bütün cildimdeki gözeneklere işleyen bir krem hissettim. O yoğun okaliptüs taneleri patlıyor ve bildiğimiz gözenekleri açıyor. Kremsi mikro tanecikleri cildimde dairesel hareketlerle 3 dakika eriterek ılık suyla duruluyorum. Sonuç yumuşacık bir cilt, kızarma tahriş sivilcelenme asla yapmadı. Haftada 2 kez kullanıyorum.

ossion-spa-okaliptus-ozlu-yuz-scrup


Sizlerde benim gibi farklı ürünleri cilt bakım rutininize eklemek istiyorsanız Ossion Spa Okaliptüs Özlü Yüz Scrup kesinlikle denemelisiniz. Sadece yüz bakımınızda değil, ben dirseklerim de ellerimde de kullandım. Sonuç pamuk gibi bir cilt oldu.
Sevgilerrr.6 yorum:

 1. okaliptüs kokusunu aslında çok sevmem ama ciltteki temizliğini merak ettim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. koku bariz var ama sinüslerimi bile açıyor :) temizlik olarak sevdim cildimi sanki gözeneklerini bile açıyor sürdüğümde

   Sil
 2. Naneli dondurma gibi insanin yiyesi geliyor 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) doğru deryacım, sürdükçe süresim geliyor hele banyo esnasında kullanınca daha bir verim aldım

   Sil
 3. Eğer sonrasında ciltte problem yaratmıyorsa alırım ben bunu :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. özellikle yarısına kadar kullandım bakalım bir sorun bişey yapıcakmı diye hiçbir reaksiyon sivilcelenme yanma yapmadı :) enteresan bir yapısı var denemeni tavsiye ederim
   sevgilerimle

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...