4/10/2017

AYIŞIĞI Organik Kampanya

AYIŞIĞI Organik İndirim kampanyalarında bu ay dopdolu. Tam boy ürünler, 1 alana 1 bedava seçenekleri, hediyeli ürünler hepsiyle Nisan ayı dopdolu geçecek. Özellikle benim gibi organik kozmetik ve cilt bakım ürünlerine meraklıysanız eğer minimum ücretle bir sürü hediyeler sizleri bekliyor.

ayisigi-organik-kampanyaAYIŞIĞI Organik Kampanya


Nisan ayındaki kampanyalarından benim için en merak uyandıranları sizlere şimdiden haber vermek istedim. Çünkü sosyal medya hesaplarında duyurmuyorlar, mail listelerine abone olan müşterilerine mail yolu ile kodlar veya indirim duyurularını gönderiyorlar.

Organik kozmetik merak edenler için Aloree Organik Markası tam %30 indirimde. Ayrıca 150TL ve üzeri Aloree ürünleri alımında Lavera Kozmetik ürünlerinden refil tam boy hediye ediyor. Refil olması rahatsız etmesin hepsi mesela rujların kapaklı.

Lipgloss, bronzer, allık, rujlar hepsi ücretsiz hediye edilecek bir tanesi.(lipglosslar orjinal tam boy.58TL satışı var) Benim blogumda da incelemesini yazdığım Lavera Lip Gloss veriliyor hediye.

Sonra haberimiz yoktu demesin kimse 😊

ayisigi-organik-kampanya


Stokları ciddi sınırlı

Öyle 1ml tester ürünler yerine tam boy refil organik kozmetiklerini minicik ücretle deneyebilirsiniz.

Yanında elbette tester ürünleride olucak. İva Natura siyah maskeler, diş macunu testerları, şampuan cilt bakım ürünleri testerları. Kısaca dolu dolu bir alışveriş imkanınız olacak.

ayisigi-organik-kampanya


Ayrıca Bioplante ürünlerinde de çok güzel kampanyaları var.

Gece kremine gündüz kremi hediye

1 Şampuan alana 1 şampuan bedava

ayisigi-organik-kampanya


Mascara veya ruj alımına kajal göz kalemi hediye

Daha bir sürü hediye seçenekleri Nisan ayında

ayisigi-organik-kampanya


Mail listelerine abone olun derim.

Önümüzdeki günlerde sosyal medyada duyurmadan sadece müşterilerine yönelik süper nisan ayı kısa süreli kampanyaları gelecek.

Aldığınız ürünlere, site üzerinde yorum yaptığınız da ve yorumlarınız onaylandığında mailinize indirim veya hediye çekleride gönderiliyor.

Önümüzdeki hafta Naturigin Organik saç boyalarında indirim kampanyası olacak. Sonraki hafta organik temizlik ürünleri kampanyası takip edecek aldığım duyumlara göre.

AYIŞIĞI Organik İndirim kampanyaları Nisan ayında kaçırmamak için, mail listelerine abone olmayı unutmayın.
Sevgilerr.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...