2/14/2015

Köpüklü Nestlé Coffee-Mate ile Kahve Keyfi Rüyası

Bir kahve aşığı olarak Nescafe vazgeçilmezim.Ancak damak tadı olarak sade içenlerden olmadım hiçbirzaman.Kahvem yumuşacık olmalı o harika kahverengisi bardağımda davetkar olmalı.Bu yüzden herzaman kahvemi bol kahve beyazlatıcısı kullanarak  tüketiyorum.Ancak son zamanlarda raflarda yer alan yepyeni bir kahve kreması var ki hele o harika mor paketi sürekli karşıma çıkıyordu.
Ben bir Fikri Mühim üyesi olduğum için üyelerine bu eşsiz deneyimi yaşatmak adına mükemmel bir kit geldi geçen günlerde.
Köpüklü Nestlé Coffee-Mate ve nescafe kitim elime ulaştığımda nasıl sevindim sizlere anlatamam.Derhal paketimi açıp üzerindeki yazılanlar gibi 3 tatlı kaşığı Köpüklü Nestlé Coffee-Mate ve 1 tatlı kaşığı Nescafemi bardağıma koydum.Sıcak suyumu üzerine ekleyip karıştırdığımda köpüklümü köpüklü misler gibi kahve kokan yumuşacık kahvem hazırdı.Ben bu zamana kadar yumuşak kahve içtiğimi sanırken bana asıl gerçek yumuşaklığı Köpüklü Nestlé Coffee-Mate ile hazırladığım kahvem verdi.Hele o üzerindeki köpüklü görüntüsü günde içtiğim 3 fincan kahvemi görsel şölene dönüştürdü.
Ama ben bununla dururmuyum :) Böyle harika Köpüklü Nestlé Coffee-Mate varken birde kendi keşfim mocha yapmak kesinlikle kaçınılmazdı.
Kahve fincanıma 1 tatlı kaşığı nestle sıcak çikolata 1 tatlı kaşığından birazcık az nescafe ve 3 tatlı kaşığı Köpüklü Nestlé Coffee-Mate koyup üzerine sıcak su ekleyip enfes harika bir mocha yaptım.Üzerine çok az tarçın serptim.Kesinlikle mükemmel harika hem çikolata hem kahve kokuları olan tarçınla tadı zenginleşmiş içtikçe insanın bir fincan dahamı yapsam acaba dediği kendi ev yapımım mocham mükemmeldi.
Sizlerde eğer benim gibi yumuşak içimli kahve keyfinden hoşlanıyorsanız Köpüklü Nestlé Coffee-Mate bunun için biçilmiş kaftan. 
Şimdiden sizlere afiyet olsun 
Sizlerde benim gibi farklı markaların farklı ürünlerini deneyimlemek isterseniz mutlaka Fikri Mühime üye olun.Kargo ücreti bile ödemeden harika en son çıkan ürünleri kendi evinizde ailenizle arkadaşlarınızla deneyimleyebilirsiniz. 
Fikri Mühime üye olmak için tıktık


Köpüklü Nestlé Coffee-Mate ile ilgili çok fazla kişi köpük olmadığından şikayetçi.Ben ilk yaptığım günden beri gayet güzel harika köpüğüyle kahve keyfime keyif katıyorum.
Kahvenizi yaparken önce nescafenizi daha sonra Köpüklü Nestlé Coffee-Mate ekleyin üzerine daha sonra yavaş yavaş karıştırarak tabiki sıcak suyunuzu ekleyin.Buradaki püf noktası karıştırmak.Eğer kahveyi Köpüklü Nestlé Coffee-Mate'i suyu boca edip fincanınıza daha sonra eritmeye uğraşıyorsanız zaten yanlış bir şekilde nescafe yapıyorsunuz demektir içerisinde topaklar bile kalır.
Aşağıda şu anda içtiğim kahvemin resminide paylaşıyorum sizinle.
Afiyet olsunnnnnHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...