1/13/2015

Redist Keratin Yağı İçeren Saç Bakım ve Fön Suyu

Benim saçlarım özeldir herkesin saçları özeldir elbette ama bir aslan burcu kadının saçları gerçekten çok özeldir.
Saçlarım kalın telli ve düz kabarma huyu ezelinden beri var maalesef. İstediğim pamuk yumuşaklığını elde etmek adına çok farklı markaların saç kremlerini maskelerini denedim.Evet yumuşaklık güzel parlaklık güzel ama ertesi gün ağırlaşmaya başlıyor saçlarım hemen yağlanıyor özellikle maske uyguladıktan sonra. Saç kremleride malum saçı en kolay yağlandıran kozmetikler.Hele o dökülme olayı ne kadar gürde olsa saçlarım dökülme tararken karışmaları beni çok ama çok üzüyor.
Bu dökülmeyle baş etmek için farklı şampuan ve bakım ürünleri arayışım uzun zamandır devam ediyordu.Nedense saç dökülmelerini önlemek için olan şampuan ve bakım ürünleri saçlarımı öyle kötü gösteriyorduki illa krem kullanmak zorunda bırakıyordu beni.Benim saçlarımda boya yok boşu boşuna saçlarımı o ağır saç kremleriyle nemlendirmek zorundayımki dökülmeyi önleyici şampuanların verdiği zararlardan saçlarımı koruyabilim.
Sonra bir saç bakım suyu keşfettim tamamen tesadüfen.
Redist Keratin Yağı İçeren Fön ve Bakım Suyu 'nu saçlarımı yıkadıktan sonra biraz nemini alıyorum saçlarıma sıkıyorum 7-8 fıs şeklinde.
Daha sonra taradığımda saçlarımı yumuşacık pamuk gibi ve pırıl pırıl.Hele o tarağımdaki intihar etmiş saç sayım günden güne azalması herşeyden önemli benim için.
Artık saç kremi kullanmıyorum kesinlikle saçlarımı sadece şampuanla yıkıyorum daha sonra biraz nemini almış saçlarıma Redist Keratin Yağı İçeren Fön ve Bakım Suyu'ndan sıkıyorum hem saçlarım çok kolay şekil alıyor hem fönden etkilenmiyor hem yağlanma süresi uzuyor hem pırıl pırıl hemde yumuşacık.
Ayrıca şişesi kocaman 400ml bana çok ama çok uzun zaman yetecektir.

Şimdi gelelim ikinci keşfime
Benim saçlarımda boya vs yoktu ama annemin saçlarında boya var hemde her ay saçlarını evde kendisi boyuyor birde üzerine Haşimato hastası çok uzun zamandır ilaç kullanıyor.
Haşimato hastalarının saç dökülmesi sorunuyla karşılaşmaları kesinlikle olan bir sonuç ilaç kullananların.Anneminde uzun zamandır kullandığı için ilaçlarını birde boya faktörü eklendiğinde maalesef nerdeyse 1 tutamcık saçları kaldı.Boyadan dolayı krem kullanmak zorunda ona aldığım saç dökülmesi şampuanlarıda maalesef çok ama çok daha fazla saçlarının dökülmesine sebebiyet verdi.
Redist Keratin Yağı İçeren Fön ve Bakım Suyu 'mdan anneminde saçlarında denemek istedim.Bakalım bendeki gibi gerçekten güzel etkileri olabilicekmi diye.
O da yaklaşık 1 aydır kullanıyor Redist Keratin Yağı İçeren Fön ve Bakım Suyu 'nu artık her banyodan sonra tarağına bakmıyor çünkü saçları toplasan 8-10 tel şeklinde dökülüyor.Yumuşaklığı tam istediği gibi boyadan dolayı matlaşan saçları pırıl pırıl parlamaya başladı tekrar.Artık saç kreminide eskisi gibi çok fazla kullanmıyor hatta nerdeyse bıraktı bile diyebilirim.Sadece saçlarını yıkadıktan sonra Redist Keratin Yağı İçeren Fön ve Bakım Suyu 'ndan oda saçlarına 8-10 fıs yapıyor ve kurutuyor saçlarını. 1 ayda saçlarındaki bariz değişimi bir çok arkadaşı farketti.Herkes nedenini soruyor oda Redist Keratin Yağı İçeren Fön ve Bakım Suyu 'ndan mucizeler diye anlatıyor.

Eğer sizde haşimato hastasıysanız saç dökülmesi sorununuz varsa saçlarınız ağırlaşmadan saç bakımınızı yapmak istiyorsanız hem zamandan hem paranızdan tasarruf ederek en güzelini elde etmek istiyorsanız Redist Keratin Yağı İçeren Fön ve Bakım Suyu 'nu kesinlikle deneyin.Pişman olmıyacaksınız ama neden daha önce keşfetmedim diye çok düşünüceksiniz benim gibi :)

Bu ve daha fazlasını bulabileceğiniz ve piyasadaki fiyatlarını araştırırsanız eğer çok altında olduğunu görüceğiniz yeni keşfim http://natulika.com/
Redist Keratin Yağı İçeren  Saç Bakım ve Fön Suyu 'nun direkt linki ise http://natulika.com/U1179,9,redist-keratin-yagi-iceren-fon-suyu-400ml-spreyler-redist.htm
mükemmelde bir kampanyaları var şu anda 34tl'ye normaldeki satış fiyatları 20tl'ye inmiş ki 400ml bir ürün için 20tl çok ama çok uygun bir fiyat.
Diğer ürünlerinide incelerseniz eğer gerçekten insanın aldıkça alası geliyor bu fiyatları görünce.Redist ürünlerini genellikle kuaförümde görüyordum ve bu tarz bir şişe ürünü yaklaşık 50tl gibi bir fiyat söylemişti bana aradaki farkı siz düşünün :)
Ayrıca ürünleriyle ilgili sormak istedikleriniz olursa facebook sayfalarındanda ulaşabilirsiniz.Minikte bir fısıltı olsun benden size facebook sayfalarında aralıklarla bu harika Redist Keratin Yağı İçeren  Saç Bakım ve Fön Suyu 'nunda olduğu hediye kampanyaları düzenleniyor.Öyle 5-10 kişiyede değil 150 kişiye en son hediye edildi
facebook linkleri https://www.facebook.com/natulikacom
minik bir spoiler bundan sonraki yazımda benim gibi sigara içen ve bu sigara kokusunun saçlarımıza sinmesinden nefret eden bu kokudan kurtulmak için türlü yollar deneyenlerden biri olarak bulduğum harika çözümümü okuyacaksınız :)
sevgilerrrr

REDİST KERATİN8 yorum:

 1. Bu muhteşem bir serum. Yanmış ve çok yıpranmış saçlarım vardı, çok işime yaradı. fakat bir keşiflik yaptım ve Ben önce saçıma katkısız keratin buldum ve yükledim. Üzerıne de bu serumu yaptım. Bu ikisi muhteşem harıka guzel oldu. Yıpranan saçlarımdan ve kırıklardan eser kalmadı. Hem de super parladı, nemlendi. Çok mutluyum. Katkısız keratin ve bu bakım ikilisi artık vazgeçilmezim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok sevindim sizinde beğenmenize, şimdi farklı bir markanın ürünlerine geçiş yaptim. onunda serumunu kullanıyorum ve çok enteresan bi şekilde saç uçlarımda iyileşme görüyorum.
   en kısa zamanda onunla da ilgili yazım olucak.
   sevgiler

   Sil
 2. güzel ürünmüş gerçekten, saç uçlarınıza kullandığınız ürünü de merak ettim ama :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kısmetse çarşamba günü yayına yetiştiricem inşallah Belgin Hanım :)
   oda çok enteresan bir ürün oldu benim için. Ciddi ciddi saç uçlarımdaki yoluk görüntüyü aldı 1,5 ay sürekli düzenli kullanımda.
   sevgiler

   Sil
 3. Şampuan olarak yeni keşfim ise, hem hızlı uzaması hem dökülmeye karşı etkili olması bakımından organik Likid keratin şampuanına başladım. İlk defa bitkisel bir şampuan boyalı saçımı yumuşacık ve bakımlı yaptı, şu an bu şampuanın tutkulusu oldum diyebilirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aklımda olsun benimde, çok teşekkürler

   Sil
 4. bende almak istiyorum ama pek emin olamıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba, uzun zaman oldu bitirdim şişemi. oldukçada memnun kalmıştım saç açma konusunda, yumuşaklık konusunda başarılı.
   ancak önemli olan sizin saçlarınızın neye ihtiyacı olduğu lütfen unutmayın.
   saç bakım kategorimde yeni deneyimlediğim, bu spreyden daha farklı içeriklere sahip ürünlerde var. ihtiyacınıza göre içlerinden hangisi uygunsa seçebilirsiniz.
   sevgilerimle

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...