10/17/2014

2014 Pet Fuarı

Bu yıl harika bir fuar haberi duyurmak istiyorum.
Evlerinde benim gibi melekleri besleyen hayvan sahiplerinin onlarca firmayla birebir yüzyüze görüşebileceği onlardan fikir alabilecekleri harika bir pet fuarı var istanbulda.
Bende bu fuara özellikle evimde beslediğim iki meleğim için gidip görme taraftarıyım.Hem markaları daha iyi tanımak açısından çok güzel hem çeşit çeşit eğitimli hayvanları seyredebilicem hem çok eğlenceli.
Kesinlikle evlerinde hayvan besleyenlerin gidip görmesini tavsiye ediyorum.
Aşağıda fuar organizasyonunun açıklamasını görebilirsiniz.
sevgilerrr...

PET İSTANBUL FUARI  23 Ekim’de kapılarını Açıyor…
     Türkiye’nin en büyük evcil hayvan ürünleri  fuarı bu yıl 2 Kat büyüyerek açılıyor, Nestle  Purina’nın ana sponsorluğu  ve birçok markanın katılımı ile daha da büyüyen fuarda bir çok yeni ürün görücüye çıkıyor…
     Evcil hayvan ürünleri pazarı her yıl ortalama  % 20 büyüyen  bir pazar tüketicinin  bu konudaki farklı ürün anlayışları  her geçen gün artıyor. Evcil hayvan sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıran ürünler 23 Ekim’de PET İSTANBUL FUARI  ile tek bir çatı altında buluşuyor.
    Fuarın bu yılki ana sponsoru  Nestle Purina  fuar açılışında ziyaretçilerini  PET BALOSU ile ağırlayacak papyonlu kedilerin ve köpeklerin katılacağı  baloda  çok özel ikramlar yapılacak ve katılımcılar pet Papyonu hediye edilecek.
Türkiye’nin ilk yerli mama firması Tropikal Pet  Champion Agility frisbee Team ile fuar açılışında Frizbi Şovu gerçekleştirecek.
          PET İSTANBUL FUARI  daha birçok etkinlikle  ziyaretçilerine  nefis bir hafta sonu  yaşatmayı  planlıyor ...
Sinema oyuncusu ve yetenek sizsiniz şampiyonu  Max’de  fuarda hayranlarıyla buluşacak, Eğitmeni Ali YEŞİLIRMAK 4 gün boyunca fuarda ziyaretçileri köpek sahiplerine eğitimin püf noktaları konusunda bilgi verecek…
Etkinlikler bunlarla da bitmiyor Dostum ve ben ekibi dünya şampiyonu Alena Smolikova’yı Don Dancing şovu ile Pet İstanbul Fuarı’na getirecek, Ayrıca Ünlü Pet Stilist’i Mehmet Güneş Dostum ve ben standında özel bir gösteri yapacak, Evcil hayvan sahipleri de Irk geçidinde dostları ile podyuma çıkacak…
Pelagos Firması Fuar esnasında standını ziyaret eden müşterileri arasından yapacağı çekiliş ile 1 adet motosiklet ve sürpriz hediyeler verecek…

Dünyada İlk ve Tek Ürünler..
Birçok markanın yeni ürünleri, Evcil Hayvanlarınızın ihtiyacı olabilecek her şey bu fuarda…
Pet İstanbul Fuarı ile bir çok firmanın Türkiye’de ve Dünya da ilk ürünlerini görücüye çıkacak
Bu ürünlerden bazıları şu şekilde;
Evde beslenen kedi ve köpeklerin dışarıda dolaştıktan sonra eve girerken, ayak (pati) ve tuvalet sonrası genital bölge temizliğini su ile fırçalayarak yapan dünyada benzeri olmayan ilk ve tek cihaz fuarda tüketicilerin beğenisine sunulacak en özel ürünlerden biri.
Bu yıl fuarda göreceğiniz bir başka yenilik,  dünyada bir ilk olan yıkama gerektirmeyen hazır akvaryum kumları.
Ve dünyada ilk olup tamamı Türk icadı bir başka üründe sokak hayvanlarına mama ve su veren geri dönüşüm ünitesi.
Dünyada ilk başka bir ürün ise kedi ve köpeklerde tedirginlik azaltan pet kıyafeti ilk kez bu fuarda sergilenecek,
Daha Birçok markanın yeni ürün ve modelleri, çeşitli aksesuar alternatifleri, evcil hayvanların ihtiyacı olan her ürün bu fuarda, sizlerin ve sevimli dostalarınız beğenisine sunulacak…
Pet İstanbul Fuarı sektörün profesyonelleşmesine katkıda bulunmak amacında..
Türkiye’nin en büyük pet fuarı olan PET İSTANBUL FUARI sektör firmaları ile veteriner klinikleri, pet shop mağazaları, zincir marketler ve e- ticaret firmalarının bir araya gelmesi için önemli bir platform olacak. Yurt dışında gelecek ziyaretçiler ile üretici firmaların ihracat yapmasına da katkıda bulunması hedeflenmiş.
Ulusal Fuarcılık Genel Müdürü Selçuk ÇETİN Fuar ile ilgili olarak “Dünya Pet sektörü yıllık 70 milyar dolarlık bir büyüklüğe sahip, ülkemizde de hızla büyüyor. Biz Türk pet Sektörünün Dünya’da söz sahibi olmasını hedefliyoruz, 850 Milyon Dolar Pazar büyüklüğü ve şu anda 10 – 12 Milyon Dolar olan tahmini ihracatımız var, 5 Yıl içinde bu rakamların Pazar büyüklüğümüzün % 20’lerine eşitleneceğine inanıyoruz, Pet İstanbul Fuarı hem Sektör firmalarına hem de Evcil hayvan sahiplerine faydalı olmasını hedefliyoruz.” dedi.
    Pet İstanbul Fuarı 23 Ekim Perşembe ile 26 ekim Pazar tarihleri arasında 4 gün boyunca  11:00-19:00 saatlerinde ziyaretçilerine açık olacak.

Detaylı bilgi www.petfuari.com internet sitesinden edinilebilir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...