9/17/2014

Atalier Rebul YAŞLANMA KARŞITI GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ

Merhabalar :)

Artık 35 yaşını geride bırakmış ama halen kendini Yirmilerinde hisseden ben göz çevremde hiçbir zaman çok fazla kırışıklık olmasada İLK göz kremimi kullanmaya başlamış bulunuyorum.
Cildimde koyu halkalar çok fazla gözaltlarımda bu yüzden sadece kapatıcı kullanıp evet kapatma sağlıyorum ancak artık göz kremide kullanmak zorundayım diye hissediyordum.
Bir kaç arkadaşlarımdan numune ürün denememde istediğim sonuçları maalesef alamadım.Bende markaları araştırmaya başladım.
Şans eseri Atalier Rebul markasının kremini gördüm internette.Açıkçası çok fazla dahadoğrusu HİÇ kullanıcı yorumları göremedim.Demekki henüz keşfedilmemiş bir ürün dedim ve alıp denemeye karar verdim.
Ürünü yaklaşık 10 gündür kullanıyorum Bana öncelikle sürdüğümde gözlerime güzel bir ferahlık veriyor.Göz altlarımda kuruluğum fazladır ancak bu krem sayesinde gerginlik hissim azalıyor.Göz altı kapatıcımı üzerine uyguladığımda bana 2-3 saat sonra çizgilenme çilesini yaşatmıyor.Malum kapatıcılar ciltte bikaç saat sonra toplanma çizgilenme yapabiliyor.Ancak bu göz kremimden sonra bu sorunu yaşamadım buda güzel bir artı.Elbette 10 günde bana mucizeler vermesini beklemiyorum bu insanın kendisini kandırması olurdu.Ancak 15ml bir ürün nerdeyse bana 2 ay yeticektir.Bakalım 2 ayın sonunda sitesinden aşağıda kopyaladığım vaadedilen sonuçlara ne kadar yaklaşmış olacağım.

Ürün bilgisi : ( http://shop.atelierrebul.com/yaslanma-karsiti-goz-cevresi-bakim-kremi-102 sitesinden alınmıştır)

Göz çevresindeki kırışıklıklarla savaşmak üzere özel olarak hazırlanan formül, içeriğindeki Hyaluronik Asit ve A&E Vitaminleri ile hassas göz çevresini nemlendirerek, ince çizgilerin ve kırışıklıkların  görünümünü azaltır. Özel bitki kompleksi ile şişlik ve  koyu halkalarının  azalmasına yardımcı olur. Antioksidan doğal yağlar ile göz çevresini serbest radikallere karşı korur. Göz çevresininin elastikiyeti arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüm sağlar.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam göz çevresine masaj yaparak uygulayın.

SERİNİN ÖZELLİĞİ:

•Cilt bariyerini korur ve güçlendirir
•Kuruluğu ve gerginliği azaltır
•İnce çizgilerin görünümünü  azaltır
•Elastikiyeti, sıkılığı ve nemliliği arttırır
•Cilt yaşlanmasına karşı antioksidan desteği sağlar

sevgilerrr

Atalier Rebul YAŞLANMA KARŞITI GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ


2 ayın sonunda kremim nerdeyse bitmek üzere.Maalesef beklediğim gibi göz altlarımdaki kuruluğu veya ince çizgilerimi veya göz altı morluğumu bir nebze olsun azaltmadı.
Kremi uyguladığım sürece ferahlık hissi gayet güzel ancak sadece ferahlığı için bir göz kremine tekrar yüzküsür tl verirmiyim hayır

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...